Logo School & Cultuur Veenendaal

In het programma School en Cultuur Veenendaal verzorgen wij het aanbod van diverse culturele educatieve projecten voor alle leerjaren in het primair onderwijs (PO) en voortgezet onderwijs (VO)

Maak hieronder eerst een keuze

Terug naar beeldende kunstoverzicht

Beeldende kunst

Visueel denken: tekentaal voor kinderen

De leerlingen leren tekenen als visuele beeldtaal. In deze workshop wordt tekenen super laagdrempelig gemaakt. We beginnen vanuit de basisvormen en binnen korte tijd zetten de leerlingen eenvoudige, duidelijke tekeningetjes op papier. Ze bouwen een ‘visuele bibliotheek’ op, wat het laagdrempeliger maakt als ze in het vervolg iets willen tekenen. Ook leren ze woorden om te zetten in beeld en krijgen hierdoor vaardigheid in visueel denken.

Visueel denken: tekentaal voor kinderen

Data

maandag en dinsdag

Groep

6,7,8

Aantal lessen

2 of 3 (in overleg)

Benodigde tijd

2 uur (met pauze)

Kosten

€4,00 per leerling

Aanbieder

Deirdre Eberwijn (Studio Dee)

Vul het onderstaande formulier in om deze les te reserveren bij de aanbieder. De ingevulde datum zal worden voorgesteld bij de aanbieder. Deze kan hier akkoord op geven. U wordt op de hoogte gehouden via e-mail.